FoodExim.netНовая система координат продовольственного рынка


Нас уже: 121
Онлайн: 1
Пользователей: 0
Гостей: 1
Компаний: 66

покупка, продажа, логистика, транспорт, таможенное оформление, ГОСТы, оборудование

Польська свинина проситься назад до України

Міністр сільського господарства Польщі Марек Савіцький дорікнув українській владі в тому, що Україна досі не скасувала введену у лютому заборону на поставки польської свинини

“Коли АЧС з’явилася в Росії, Україна не застосувала ембарго, але коли два випадкові дикі кабани (заражені цим вірусом – УНІАН) з’явилися в Польщі, вона ввела повну заборону на поставки свинини і продукції з неї. А ще нагадаю, що протягом семи років ми не можемо домовитися про відкриття українського ринку для польської яловичини”, – сказав Савіцький.

Міністр відзначив, що це свідчить про політику подвійних стандартів, і нагадав, що Польща є найактивнішим лобістом європейської інтеграції українців.

“Це варто нагадати українцям”, – сказав він, відзначивши, що одержує інформацію від українських підприємців про великі потреби у поставках польської свинини.

За словами Савіцького, схожа ситуація з поставками польської свинини спостерігалася у 2008 році, коли на тлі великого попиту в Україні уряд зволікав з допуском польської продукції на український ринок.

Міністр нагадав, що тоді це питання вдалося вирішити завдяки переговорам голови уряду Польщі Дональда Туска і тодішнього прем’єра України Юлії Тимошенко.

“Думаю, що зараз, коли обговорюються політичні питання, прем’єр Туск і міністр (закордонних справ Польщі Радослав – ред.) Сікорський мають також порушити питання про відкритість в обидві сторони”, – сказав Савіцький.

При цьому він нагадав, що Україна заборонила ввезення яловичини з Польщі у зв’язку з випадками захворювання корів на сказ.

 

Источник: www.pic.com.ua
8 апреля 2014 г.Александр
Прямой эфир